Opis inwestycji - Osielsko Residence

Osielsko Residence

Opis inwestycji

 

Osiedle Osielsko Residence wymarzone miejsce do zamieszkania. Szukasz bliskiego kontaktu z naturą, a jednocześnie – nowoczesnych i wygodnych rozwiązań? Sprawdź naszą inwestycję, zlokalizowaną w północnej części Osielska, zaledwie 7 km od Bydgoszczy, która łączy w sobie spokój i ciszę, a jednocześnie wygodę bliskości dużego miasta.

Osielsko Residence – wyjątkowa inwestycja
Masz dość ciasnej, szarej przestrzeni i wszechobecnej betonozy? W Osielsko Residence zadbaliśmy o wystarczająco dużą swoją prywatną przestrzeń i komfortową odległość od sąsiadów co jest szczególnie ważne w dzisiejszej rzeczywistości. Wszystko to w otoczeniu zieleni oraz z dbałością o nawet najdrobniejszy element wykończenia.

Nasze osiedle to 9 luksusowych budynków, składających się z 2 segmentów, połączonych halą garażową z komórkami lokatorskimi. Do użytku mieszkańców oddane są mieszkania wielkości od 46 m2 do 125 m2 – w tym także ekskluzywne, dwupoziomowe penthouse’y. Zadbaliśmy o to, by każde z nich było nowoczesne, przestronne i komfortowe. Panoramiczne, przesuwne okna sprawiają, że wnętrze jest jasne, a mieszkańcy codziennie mogą cieszyć się otulającą ich zielenią i delektować się spokojem i kojącą atmosferą. Zadbaliśmy także o wysmakowane wykończenie z wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości. Harmonijna przestrzeń i wyjątkowy klimat inwestycji sprawia, że jest to miejsce, które zadowoli nawet najbardziej wymagające osoby. Jednocześnie Osielsko Residence to osiedle przyszłości – korzystamy z nowoczesnych technologii, które zapewniają komfort na co dzień. Zadbaliśmy także o strefę rekreacyjną. Mieszkańcy mogą spędzić wolną chwilę nad urokliwym oczkiem wodnym, na siłowni, czy – w przypadku najmłodszych – na placu zabaw.

Okolica

Osielsko Residence zlokalizowane jest we wsi Osielsko pod Bydgoszczą. Okolica zachwyca spokojem, a bliskość natury pomaga zrelaksować się nawet po bardzo ciężkim dniu. W pobliżu znajdziemy także wszystko, co potrzebne do wygodnego funkcjonowania – placówki edukacyjne, sklepy, przychodnię, a także restauracje czy obiekty użyteczności publicznej. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się również jeden z największych parków miejskich – malowniczy Leśny Park Kultury i Wypoczynku „Myślęcinek”. W pobliżu umiejscowione jest również jezioro w Borównie, idealne na spokojne spacery czy letni wypoczynek. W okolicy można znaleźć liczne ścieżki pieszo-rowerowe, a komunikację z Bydgoszczą ułatwia droga krajowa S5. Jednak największą zaletą jest spokój i przestrzeń, jaką zapewnia bliskość terenów zielonych. Okoliczny las zachęca do spacerów, a wszechobecna natura dobrze wpływa na samopoczucie. Osielsko Residence to miejsce, w którym możesz uciec od codziennego zgiełku, odpocząć i nabrać sił.

Kontakt
Biuro sprzedaży
Logotyp

+48 515 450 105

ul. Jana Pawła II 83,

86-031 Osielsko

sprzedaz@osielskoresidence.pl

Informacje o deweloperze

+48 784 285 055

sekretariat@osielskoresidence.pl

Osielsko Residence Sp. z o.o.
Siedziba: 00-120 Warszawa, ul. Złota 59,

Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie,
XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

REGON: 147232570
NIP: 5252586717
KRS: 147232570
Kapitał zakładowy: 50.000 zł