Osielsko Residence - Osielsko Residence

Osielsko Residence

Cam_06 (Niestandardowe)
Cam_01 (Niestandardowe)
Cam_04_04 (Niestandardowe)
previous arrow
next arrow

Spokój jest luksusem, na który każdy zasługuje.

George Orwell

Osielsko Residence to wyjątkowe osiedle apartamentów na przedmieściach Bydgoszczy. Doskonale zaprojektowane, funkcjonalne przestrzenie mieszkalne, najwyższa jakość zastosowanych rozwiązań technologicznych oraz bezpośrednie sąsiedztwo kojącej natury to bezkonkurencyjne połączenie, które zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W tej niezwykłej realizacji, dołożyliśmy wszelkich starań, by przyszli mieszkańcy mogli się cieszyć zacisznym otoczeniem osiedla oraz czuć się bezpiecznie. Komfort życia  podnosi również bogate zaplecze punktów usługowych, edukacyjnych oraz zdrowotnych w najbliższej okolicy. Przyszli lokatorzy będą mieli tu na wyciągnięcie ręki wszystko, co jest niezbędne w codziennym życiu.

Prywatność i komfort
to dwa fundamenty udanego życia.

Marie Kondo

W inwestycji Osielsko Residence jako priorytet przyjęliśmy zapewnienie mieszkańcom pełnej wygody i tak cennego poczucia prywatności. Duże przestrzenie między budynkami, przestronne okna oraz szklane balustrady nie tylko czynią apartamenty znakomicie doświetlonymi, ale również dają mieszkańcom upragnioną intymność. 

W trzech etapach inwestycji powstanie łącznie 129 mieszkań w 4 budynkach. Każdy z nich jest podzielony na dwa segmenty połączone wspólną halą garażową na której zlokalizowano przestronne tarasy o powierzchniach nawet do  126 m kw. Każde z mieszkań posiada duży prywatny balkon lub zielony ogródek. Wszystkie budynki zostaną wyposażone w nowoczesne windy renomowanej firmy OTIS, a miejsce do przechowywania zapewnią komórki lokatorskie usytuowane w parterach.

Dla wygody i komfortu przyszłych mieszkańców inwestycja została dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych, na terenie osiedla przewidziano dużo miejsc postojowych aby każdy mógł bezpiecznie parkować swoje auto, zadbano również o wygodną komunikację i dostęp do punktów usługowo-handlowych.

Zróżnicowane projekty mieszkań dają możliwość dużej personalizacji wymarzonej przestrzeni – do dyspozycji mieszkańców oddajemy mieszkania w metrażach od 46 do 105m kw. W naszych budynkach zastosowano preinstalację Smart Home oraz ogrzewanie podłogowe w mieszkaniach, którym można sterować z dowolnego zakątka Świata.

Kierujemy się dewizą, że dom powinien być dla jego mieszkańców bezpiecznym azylem, do którego z przyjemnością będą wracać każdego dnia, dlatego wyposażyliśmy teren inwestycji we wszelkie udogodnienia, które podnoszą jej standard.  Zawiążą Państwo sąsiedzkie relacje, relaksując się wspólnie nad oczkiem wodnym, czy doglądając swoich pociech, bawiących się na nowoczesnym placu zabaw

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie!

Natura jest największą hojnością.

Wendell Berry

Osielsko to dynamicznie rozwijające się przedmieście Bydgoszczy, położone w pobliżu trasy S5. Miejscowość ma niezwykle bogatą historię – pierwsze wzmianki o Osielsku pochodzą z 1223 roku. Wtedy to wieś została wymieniona w dokumencie biskupa chełmińskiego Hermana z Salzwedela. 

W latach 90. XX wieku Osielsko rozpoczęło dynamiczny rozwój. Powstały nowe osiedla mieszkaniowe, szkoły i przedszkola. W 2004 roku Osielsko zostało włączone do aglomeracji bydgoskiej.

Obecnie miejscowość  jest najchętniej zamieszkiwaną gminą w województwie kujawsko-pomorskim. Gmina aż trzy razy pod rząd zyskała tytuł najlepszego miejsca do życia w Polsce. 

Historię tej wyjątkowej wsi można odkrywać, zwiedzając tutejsze zabytki. Spacerując uliczkami miejscowości, dotrzemy m.in. do Kościoła Świętego Mikołaja z XVIII wieku, zwiedzimy dwór z kolejnego stulecia oraz napotkamy na urokliwą dawną kapliczkę Świętego Walentego.

Lokalizacja przyciąga nie tylko zaklętą w murach zabytków historią, ale także licznymi, pięknymi terenami zielonymi. To miejsce idealne do niespiesznego spędzenia wolnego popołudnia   jak również do wszelkich aktywności na świeżym powietrzu w pobliskim Parku Miejskim Kazimierza Wielkiego- popularnym miejscu wypoczynku i rekreacji. Park zachwyca bujną roślinnością i zachęca do odpoczynku przy fontannie w ciepłe, letnie popołudnie. Dzieci  będą świetnie bawić się na placu zabaw a czworonogi oddadzą się szaleństwu na wybiegu dla psów.  W parku odbywają się również liczne imprezy i wydarzenia kulturalne.

Oprócz parku miejskiego, w Osielsku znajdują się również inne tereny zielone. Strefa położona w pobliżu jeziora Jeziórko z piękną plażą i zadbanymi alejami spacerowymi, jezioro w Borównie, położone w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji Osielsko Residence znakomite miejsce do wypoczynku.

Dynamiczny rozwój Osielska czyni je bez wątpienia atrakcyjnym miejscem do życia Gmina oferuje mieszkańcom szeroką ofertę kulturalną, edukacyjną i sportową.

Osielsko położone jest w pobliżu Bydgoszczy, co zapewnia mieszkańcom łatwy dostęp do pracy, usług i rozrywki. Jednocześnie Osielsko jest położone w cichej i spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku.

Mieszkanie to nie tylko cztery ściany i dach,
ale miejsce, w którym tworzymy własne życie.

Eleanor Roosevelt

Zróżnicowane metraże oraz układy apartamentów w inwestycji Osielsko Residence są odpowiedzią na potrzeby wszystkich klientów. Powierzchnie od 32 do 125 m kw., znakomitej jakości materiały i funkcjonalnie zaprojektowane przestrzenie zapewnią komfort zwolennikom nawet najbardziej wyszukanych rozwiązań.


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dostępnych lokali w inwestycji Osielsko Residence.

TARASY

PLAC ZABAW

SIŁOWNIA

OCZKO WODNE

TERENY ZIELONE

SKLEP

WINDA

OGRÓDKI

Kontakt
Biuro sprzedaży
Logotyp

+48 515 450 105

ul. Jana Pawła II 83,

86-031 Osielsko

sprzedaz@osielskoresidence.pl

Informacje o deweloperze

+48 784 285 055

sekretariat@osielskoresidence.pl

Osielsko Residence Sp. z o.o.
Siedziba: 00-120 Warszawa, ul. Złota 59,

Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie,
XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

REGON: 147232570
NIP: 5252586717
KRS: 147232570
Kapitał zakładowy: 50.000 zł